Na het besluit van een grand jury om sommige betrokkenen niet te vervolgen voor de dood van Breonna Taylor, zijn twee politieagenten van Louisville woensdagavond tijdens protesten neergeschoten. Olie op het vuur bij een toch al uitermate gespannen situatie.
En nog wat andere vragen die ons bezig houden:
VORIGE AFLEVERING
VOLGENDE AFLEVERING
Photo by Maria Oswalt on Unsplash
En tot slot, debatcoach Brett O’Donnell bespreekt waar Trump over zou kunnen struikelen tijdens het komende debat met Biden: “De president zou ze allemaal op één hoop moeten gooien. Trump moet Joe Biden, de socialist aanvallen.”Want volgende week dinsdagnacht zal het eerste debat plaats vinden tussen Trump en Biden. Charles doet ’s nachts rechtstreeks verslag op TV voor de NOS . Nu alvast een korte een voorbeschouwing. Charles geeft in deze podcast ook campagneadvies aan zowel Biden als Trump.
Luister nu naar deze 31e aflevering van The Greenhouse Effect met Charles Groenhuijsen.
Deel ‘The Greenhouse Effect’
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Amerika na Donald Trump – Charles Groenhuijsen
Charles Groenhuijsen schetst in ‘Amerika na Donald Trump’ een verrassend beeld van het Amerika van morgen. Het goede nieuws: Amerikanen willen in meerderheid een land met meer gelijkheid tussen rijk en arm, beter onderwijs, een goede ziektekostenverzekering en een einde aan racisme. Het slechte nieuws: Donald Trump wil daar niks van weten. Maar blijft hij wel president?
Ook als e-book verkrijgbaar.
BOB WOODWARD’S NEW BOOK, RAGE, IS AN UNPRECEDENTED AND INTIMATE TOUR DE FORCE OF NEW REPORTING ON THE TRUMP PRESIDENCY FACING A GLOBAL PANDEMIC, ECONOMIC DISASTER AND RACIAL UNREST.
Luister ook naar Optimopraat, de superpositieve podcast van Charles Groenhuijsen gebaseerd op zijn boek ‘Optimisten hebben de hele wereld‘.
Deel ‘The Greenhouse Effect’
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email